Reakcie ortopédov,
fyzioterapeutov
a biohackerov

Väčšina mojich pacientov, ktorí vyskúšajú naklonený spánok, sa nikdy nevrátia k ich pôvodnému štýlu spania. Tiež spávam iba na produktoch SAMINA, ktoré pomáhajú podporovať prirodzené zdravie tela.

Tom MoorcroftOsteopatický lekár a wellness advokát

Postele SAMINA poskytujú asi ten najvyšší možný zážitok zo spánku, pretože venujú pozornosť každému jednému detailu, a to dokonca aj takým, ktoré by ste ani nezvážili. Výsledkom je úžasný spánok ako nikdy predtým! SAMINA je Bentley medzi posteľami.

Dave AspreyZakladateľ a predseda, Bulletproof, Biohacker

Myslím si, že sú dve veci, do ktorých musí každý človek investovať, aby získal optimálne zdravie. Prvou je sauna a druhou je dobrý matrac. Existuje len málo vecí, ktoré sú také dôležité ako spánok. Ľudia si kúpia organické potraviny, doplnky, čističku vzduchu atď. Budú však spať na toxickom matraci, kde strávia 1/3 svojho života. Organický, zdravý a pohodlný matrac je kľúčom ku zdraviu. SAMINA je najlepšou investíciou, ktorú som kedy vložila do spánkovej hygieny a celkového zdravia a pohody.

Krisstina WiseBiohackerka, realitná podnikateľka a trénerka

Bez riadneho spánku a vyhýbaniu sa toxínom a mikróbom, ktoré sa nachádzajú v posteliach väčšiny ľudí, je väčšina liečebných zákrokov, s ktorými sa pacienti stretávajú, oslabená. Považovala som za úplne nevyhnutné riešiť problémy s elektromagnetickými poľami, ktoré zhoršujú spánok, a zároveň som cítila potrebu vybaviť spálne ľudí netoxickými a bezpečnými produktami. Spánkový systém SAMINA má jedinečný dizajn a zloženie. Nechýbajú v ňom ani podložky Lokosana. Na vlastné oči som videla rozdiel, ktorý SAMINA dosiahla v zlepšovaní kvality života a zdravia mojich pacientov.

Dawn DesylviaPediatrička, funkčná a integrovaná lekárka

Teraz, keď spíme na uzemnenej prírodnej posteli bez toxínov, spíme s manželkou oveľa pokojnejšie. Výnimočne pohodlný matrac, ktorý je položený na roštoch prispôsobujúcich sa telu, odvádza tlak z bolestivých oblastí, takže sa prebúdzam s pocitom, že som o 20 rokov mladší. Ochrana pred elektromagnetickými poľami výrazne znížila časté a skoré prebúdzanie. Milujem túto posteľ a verím, že je odpoveďou pre množstvo pacientov s poruchami spánku.

Steven Harris, MDPacific Frontier Medical, Inc. (CA)

Moja žena, Christine, a ja sme počas minulého roku prekvapivo dobre spali. Takmer každý deň sa jeden z nás zobudí a povie si: „Milujem túto posteľ.“ Kombinovaný paplón vhodný na leto aj jeseň je ideálnou voľbou pre chladné noci v Kanade. Je ťažký a napriek tomu pod ním nie je dusno. Pozorujem svoj spánok takmer 7 rokov a pozerám sa na veci, ktoré celkovo zlepšili môj spánok. Táto posteľ patrí do top 5 aspektov.

Ryan Lett, MD, FRCPCAnestéziológ

"Najviac na mňa zapôsobila hlavná podložka Lokosana®, ktorá ďaleko prevyšuje ostatné verzie na trhu." Vždy sa snažím spať v prírodnom prostredí mimo elektromagnetických polí a podložku Lokosana odporúčam aj svojim pacientom, citlivým na životné prostredie, ktorí pre svoje zdravie vyžadujú spánok neovplyvnený elektromagnetickými poľami.
Verím, že sme konečne objavili prirodzený spánkový systém, ktorý pre pacientov zaručuje zdravý a liečivý spánok. Celý systém je založený na organickej báze a bez akýchkoľvek chemikálií a kovov, takže je ideálny pre každého, kto túži po zdravom spánku.
Z dlhodobého hľadiska je zdravý spánok nákladovo najefektívnejším spôsobom liečenia a terapie. Bez ohľadu na problém, ktorý ťaží naše zdravie, hlboký a kvalitný spánok zlepšuje stav u všetkých pacientov. Spánok je napríklad skvelým diferenciátorom medzi symptomatickou a asymptomatickou boreliózou. Ja osobne používam produkty SAMINA a odporúčam ich každému, kto sa ma pýta na zdravý spánok. “

Phd. Dietrich KlinghardtVedecký poradca a lekár

Ako kraniofaciálny odborník, ktorý neustále pracuje na optimalizácii tvárových štruktúr, lebečných štruktúr, dýchacích kanálov a samozrejme chrupu pacienta, chápem výhody správneho zarovnania miechy a dôležitosť spánku pre funkciu mozgu. Napriek tomu, že som poznal celú vedu okolo spánku, bolo pre mňa ťažké zhodnotiť, či produkty SAMINA môžu priniesť výhody menšej toxicity v mozgu, biomodulácie autonómneho nervového systému, zníženia opuchu mozgu, zlepšených cyklov REM, lepšieho krvného obehu atď. Teda, až pokiaľ som si nekúpil vlastný systém zdravého spánku SAMINA ... a rozdiel bol neuveriteľný. Do 48 hodín sme s manželkou výrazne zamedzili opuch tváre, znížili krvný tlak, zvýšili koncentráciu, cítili sme sa viac odpočinutí a náš osteopat potvrdil, že naše držanie tela sa výrazne zlepšilo. Aj keď nemôžem sľúbiť, že vás SAMINA omladí ... Z osobnej skúsenosti vám môžem povedať, že sa budete cítiť mladšie, zdravšie, živšie a veselšie.

Joseph J. Schlesinger, MDVanderbilt University Medical Center

Ako lekár, ktorý svoju prax zameriava na environmentálnu medicínu a zdravý životný štýl, som v praxi prišiel na veľmi zaujímavý jav. Videl som, že v mojej praxi je veľmi malý počet pacientov, ktorí sa zdajú byť mimoriadne citliví na materiály, z ktorých sú vyrobené ich matrace a vankúše. Až nedávno som dostal možnosť vylepšiť svoju posteľ o matrace a rám SAMINA.
Rozhodol som sa investovať do svojho zdravia o niečo viac, najmä vzhľadom na všetky výskumy, ktoré ukazujú, aký dôležitý je kvalitný spánok pri prevencii chorôb, ako sú kardiovaskulárne ochorenia, demencia a ochorenia kognitívnych funkcií.
V skratke, bol som mimoriadne spokojný so zlepšeniami, ktoré v spánku zažívam od prechodu na posteľ SAMINA v porovnaní s mojim predchádzajúcim matracom z organického latexu. Oba produkty sú skvelými možnosťami na zlepšenie kvality spánku a zníženie rizika vzniku akýchkoľvek symptómov. Spokojne môžem odporučiť každému, kto má záujem o optimalizáciu svojho zdravia, aby zvážil prechod na posteľ SAMINA.

Aviad Elgez, NDLekár v oblasti neuropatie

Pracujem v odvetví zdravia a wellness viac ako 20 rokov a jednou z prvých vecí, ktoré som na začiatku svojej cesty zistil, bolo to, aké toxické môžu byť postele. Magnetické pružiny z kovu, GMO bavlna, to všetko vplýva na naše zdravie. Vždy som si myslel, že je šialené, aby postele, na ktorých zvyčajne spíme pre zlepšenie nášho zdravia, boli také škodlivé. Keď som objavil produkty SAMINA, bol som v úžase, že úroveň odhodlania siaha nielen na kvalitu produktu, ale aj na jeho bezpečnosť. Dokonca som zašiel tak ďaleko, že som natočil 45 -minútový dokument o posteliach s názvom „The Healthiest Bed In The World“. Prvý nákup, ktorý som uskutočnil, bol môj vankúš SAMINA, odvtedy som už nikdy nespal na inom vankúši. Nosím si ho zo sebou do lietadla, a dokonca si ho balím do auta na cesty. Nielenže nie je toxický, ale je tiež jediným vankúšom, ktorý som kedy použil a nebolí ma z neho krk. Čím viac výskumu v tejto oblasti robím, tým mám viac informácií, ktoré ma nútia pochybovať o bezpečnosti niektorých ďalších popredných značiek. SAMINA je jednoducho to najlepšie na trhu!

Luke StoreyMotivačný rečník, učiteľ jogy a meditácie Kundalini

Po rokoch zhoršeného spánku a testovaní všetkých matracov na trhu som konečne našiel svoju vysnívanú posteľ. Po 15 rokoch v odvetví zdravia a wellness a desaťročí štúdia zdravého životného prostredia mi bolo zrejmé, že prostredie pre spánok je kľúčom k zdravému životu. Spal som na takmer každej posteli, ktorú si môžem predstaviť. Tempurpedický, organický latex, pamäťová pena, pružinové matrace.. Až keď som zaspal v SAMINE, začal sa celý môj svet meniť. Zlepšenie kvality spánku bolo okamžite zrejmé; hlbší spánok, živé sny.. prebúdzam sa oddýchnutý a mám viac energie po celý deň. Už žiadne ďalšie vačky pod očami, nízka energia v popoludňajších hodinách a hlavne pokoj v duši s vedomím, že spím na najzdravšej posteli, akú som kedy mal. Moje telo a myseľ sa regenerujú každú noc, keď spím v posteli od SAMINA.

Zack PelzelZakladateľ projektu The Purified Home

Ako kraniofaciálny odborník, ktorý neustále pracuje na optimalizácii tvárových štruktúr, lebečných štruktúr, dýchacích kanálov a samozrejme chrupu pacienta, chápem výhody správneho zarovnania miechy a dôležitosť spánku pre funkciu mozgu. Napriek tomu, že som poznal celú vedu okolo spánku, bolo pre mňa ťažké zhodnotiť, či produkty SAMINA môžu priniesť výhody menšej toxicity v mozgu, biomodulácie autonómneho nervového systému, zníženia opuchu mozgu, zlepšených cyklov REM, lepšieho krvného obehu atď. Teda, až pokiaľ som si nekúpil vlastný systém zdravého spánku SAMINA ... a rozdiel bol neuveriteľný. Do 48 hodín sme s manželkou výrazne zamedzili opuch tváre, znížili krvný tlak, zvýšili koncentráciu, cítili sme sa viac odpočinutí a náš osteopat potvrdil, že naše držanie tela sa výrazne zlepšilo. Aj keď nemôžem sľúbiť, že vás SAMINA omladí ... Z osobnej skúsenosti vám môžem povedať, že sa budete cítiť mladšie, zdravšie, živšie a veselšie.

Yuriy May, DMD, NDHolistický zubár

Milujem svoju posteľ SAMINA! Po vyskúšaní nespočetných matracov som si vybrala SAMINU kvôli organickým materiálom a podpornej štruktúre, ktorá prináša optimálny spánok bez vystavenia akýmkoľvek toxínom. Posteľ SAMINA považujem za nevyhnutnú súčasť prevencie proti chronickým zdravotným problémom a optimalizáciu energie cez deň.

Doni Wilson, NDLekárka, profesionálna pôrodná asistentka, klinická odborníčka na výživu, autorka knihy „The Natural Insomnia Solution“

Nedávno som začal používať svoje produkty SAMINA. Zamiloval som sa do postele hneď, ako som si na ňu prvýkrát ľahol. Aj keď je to veľká investícia, moje spánkové skóre sa dramaticky zvýšilo a znížila sa aj bolesť chrbta. Momentálne spávam 7 nocí v rade bez ŽIADNEHO „nepokojného spánku“, zatiaľ čo predtým som sa bežne budil aj na 30-90 minút. Úžasné!

Christian Tucker, MDSrdcový anestéziológ, klinika Cleveland (OH)

O systéme spánku SAMINA uvažujem od roku 2017. Nedávno som ho začal používať a som za to veľmi vďačný. Naučil som sa, aký je spánok dôležitý, a prial by som si, aby som do tejto postele investoval už v roku 2017. Podľa môjho skromného názoru je to oveľa užitočnejšie ako drahšie auto, dovolenka, dokonca dom. Je to investícia, ktorá sa mi vracia každý jeden deň.

Devin Langguth, DDSDetský zubár

Pred niekoľkými rokmi som na konferencii ozonoterapie spoznal spoločnosť SAMINA. Celá moja rodina používa uzemňovacie podložky a už roky máme všetci oveľa lepší spánok. Najmenej 35% populácie je v súčasnosti citlivých na elektromagnetické polia a nepochybujem, že s použitím uzemňovacích podložiek Lokosana by dosiahli zlepšenie spánku a zdravia.

Robert Banner, MDLekár a bývalý letecký chirurg, kanadské ozbrojené sily

Dobrý spánok je jedným z najdôležitejších nástrojov na dosiahnutie optimálneho zdravia. Som veľmi vďačný za to, že mám možnosť spať na posteliach SAMINA, pretože som z môjho pohľadu má SAMINA najkvalitnejšie produkty, čo sa týka dobrého spánku.

Joseph MercolaOsteopatický lekár

S mojimi deťmi používame SAMINU a oveľa lepšie sa nám spí. Zaznamenala som vylepšenia nielen svojho REM, ale aj hlbokého spánku. Majú skvelý zákaznícky servis a všetky otázky boli zodpovedané včas s podrobnosťami.

Ruchira Densert, MDPsychiatrička