Bioaktívne prikrývky

S prikrývkami SAMINA si užijete optimálnu klímu vo všetkých ročných obdobiach – v zime Vám bude teplo a v horúcich letných mesiacoch chladno.

Viac o prikrývkach

Vyberte si tú správnu

Ak ste sa počas spánku niekedy zobudili, pretože vám bolo príliš horúco alebo chladno, iste chápete, že telesná teplota v posteli je zásadne dôležitá pre pokojný a zdravý spánok. Naše vlnené výplne sú vyrobené z najčistejšej panenskej ovčej vlny a potiahnuté certifikovanou organickou tkaninou. Panenská ovčia vlna pochádza výhradne z voľného chovu oviec bez pesticídov a je ručne spracovaná, strihaná, praná a česaná do vrstiev. Táto starostlivá a nekompromisná metóda zaisťuje, že najčistejšia vlna takto optimalizuje svoj výkon ako jedno z najlepších a najvšestranných vlákien pre akékoľvek podnebie. Jej mimoriadna schopnosť absorbovať až 30% vlhkosti v pomere k svojej hmotnosti, robí z vašej postele teplé, suché a útulné miesto. Prikrývky SAMINA sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a štýloch, ktoré zodpovedajú podnebiu a sú šité tak, aby predchádzali tepelným únikom.

4 ročné obdobia

Neexistuje prikrývka na štyri ročné obdobia. Aj preto je tá naša vytvorená kombináciou letnej prikrývky s prikrývkou Sen letnej noci, alebo letnej s prikrývkou jar a jeseň. Každá prikrývka má niekoľko neviditeľných bočných úchytiek (skrytých vo vnútri prikrývky), ktoré sú jednoducho zviazané. Prikrývka je vyrobená zo 100 % prírodnej panenskej ovčej vlny v merino kvalite. Ponúkame ju aj vo variante Light pre menej chladné noci.

Jarná a jesenná

Ideálna na jar a jeseň, kedy teplota vzduchu prirodzene kolíše. Táto prikrývka je hrubšia a dvojnásobne ťažšia ako letná. Dodatočná výplň z panenskej ovčej vlny pomáha vyrovnať vašu telesnú teplotu v posteli a udržiavať vás v pohodlí, keď sa teploty ochladia.

Letná prikrývka

Ľahká a vzdušná prikrývka je ideálna pre teplé letné mesiace a miernejšie podnebie. Pre ešte ľahšiu variantu na teplejšiu klímu odporúčame prikrývku “Sen letnej noci”. 

Sen letnej noci

Najľahšia prikrývka je ideálna do podnebia s celoročne vyššími teplotami alebo na veľmi horúce letné noci. Možno ju použiť samostatne alebo, ak je chladnejšie, v kombinácii s prikrývkou na “jar a jeseň”, čím sa z nej stane prikrývka na štyri ročné obdobia.

Vyskúšajte systém
zdravého spánku

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Kontaktujte nás alebo nás príďte pozrieť do nášho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Keď je spánok priorita budete sa ráno cítiť
oddýchnutý, omladený a svieži.

Spánkový systém

Tento výrobok je súčasťou systému zdravého spánku. SAMINA je navrhnutá vo vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k pätám pre dokonalú regeneráciu počas noci.

 

Viac

O zdravom spánku

Ako vyzerá spánok vo svojej najprirodzenejšej zdravej forme? Zistite viac a dostaňte sa späť do kontaktu s Vašim vrodeným rytmom spánku a bdenia.

 

Viac