Vankúše

Každé telo je iné. Ortopedicky správne vankúše preto ponúkame v rôznych tvaroch a veľkostiach podľa typu postavy a preferovaného štýlu spánku.

Viac o vankúšoch

O vankúšoch

Sila systému zdravého spánku spočíva v pochopení, že pre dokonalý spánok nestačí iba dobrá posteľ. Rovnako ako lamelový rošt, ktorý bol postavený tak, aby podporoval vašu chrbticu, SAMINA vytvorila rad vankúšov na podporu krku a hlavy. Naše vankúše boli vyvinuté v spolupráci s chiropraktikami a fyzioterapeutmi a ponúkajú ortopedickú podporu na podporu krku a hlavy počas spánku. So správnym ortopedickým vankúšom dostanete jemnú oporu pod krk a jemné otvorenie hrdla, aby ste si uľahčili dýchanie a zmiernili chrápanie. Vankúše SAMINA, rovnako ako celý rad výrobkov, používajú iba materiály, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality .

Vyskúšať v showroome

Vyberte si ten správny

Vyskúšajte systém
zdravého spánku

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Kontaktujte nás alebo nás príďte pozrieť do nášho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Keď je spánok priorita budete sa ráno cítiť
oddýchnutý, omladený a svieži.

Spánkový systém

Tento výrobok je súčasťou systému zdravého spánku. SAMINA je navrhnutá vo vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k pätám pre dokonalú regeneráciu počas noci.

 

Viac

O zdravom spánku

Ako vyzerá spánok vo svojej najprirodzenejšej zdravej forme? Zistite viac a dostaňte sa späť do kontaktu s Vašim vrodeným rytmom spánku a bdenia.

 

Viac