Matrace

Matrac zo 100% prírodného kaučuku dopĺňa účinok lamelového roštu a poskytuje pohodlie počas spánku vďaka dokonalému spätnému pruženiu. To udržuje prirodzený tvar chrbtice a zaručuje najvyššie pohodlie pri spánku.

Viac o matracoch

O matracoch

Matrac z prírodného kaučuku efektívne prenáša pružnosť flexibilného roštu, takže spánok má podporu od hlavy po päty pozdĺž každého stavca chrbtice. Organický talalayový latex sa vyznačuje obzvlášť vynikajúcou elasticitou a výnimočne dobrou odolnosťou, aby zaistil vysoký komfort pri spánku. Už ste niekedy zažili nepríjemnosť prepadu matraca v strede? Vďaka svojej pórovitej bunkovej štruktúre zaisťuje matrac z prírodného kaučuku pružnosť bez prehýbania a je vynikajúci aj pre optimálnu reguláciu vlhkosti. Organický kaučuk bez ďalších chemikálií je navyše prirodzene antimikrobiálny a nedostatok vlhkosti v lôžku pomáha zaistiť, aby nedochádzalo k tvorbe plesní alebo baktérií. Tento ľahký, odolný  a nízkoúdržbový matrac je zvonku obalený do organickej bavlny a je neoddeliteľnou súčasťou systému zdravého spánku SAMINA.

Vyskúšať v showroome

Myslím si, že sú dve veci, do ktorých musí každý človek investovať, aby získal optimálne zdravie. Prvou je sauna a druhou je dobrý matrac. Existuje len málo vecí, ktoré sú také dôležité ako spánok. Ľudia si kúpia organické potraviny, doplnky, čističku vzduchu atď. Budú však spať na toxickom matraci, kde strávia 1/3 svojho života. Organický, zdravý a pohodlný matrac je kľúčom ku zdraviu. SAMINA je najlepšou investíciou, ktorú som kedy vložila do spánkovej hygieny a celkového zdravia a pohody.

Krisstina WiseBiohackerka, realitná podnikateľka a trénerka

Vyskúšajte systém
zdravého spánku

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Kontaktujte nás alebo nás príďte pozrieť do nášho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Keď je spánok priorita budete sa ráno cítiť
oddýchnutý, omladený a svieži.

Spánkový systém

Tento výrobok je súčasťou systému zdravého spánku. SAMINA je navrhnutá vo vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k pätám pre dokonalú regeneráciu počas noci.

 

Viac

O zdravom spánku

Ako vyzerá spánok vo svojej najprirodzenejšej zdravej forme? Zistite viac a dostaňte sa späť do kontaktu s Vašim vrodeným rytmom spánku a bdenia.

 

Viac