Uzemňovacia podložka

Lokosana zlepšuje kvalitu spánku uzemnením a stabilizáciou prirodzených magnetických polí. Uzemnenie tela počas spánku pomáha obnoviť jeho prirodzený elektrický stav, čo vedie k hlbšiemu spánku.

Viac o uzemnenom spánku

Uzemnený spánok

Celý deň sme obklopení elektronickými zariadeniami, ako sú televízory, počítače, telefóny a mikrovlnné rúry. Lokosana®, ako jedna z vrstiev spánkového systému SAMINA, bola vytvorená s cieľom zlepšiť kvalitu spánku prostredníctvom požadovanej stabilizácie zemských magnetických polí známych ako uzemnenie. Uzemnením tela v noci počas spánku sa telo uvedie do prirodzeného elektrického stavu. Lokosana® funguje prostredníctvom bezprúdového pripojenia cez elektrickú zásuvku iba pomocou uzemňovacieho komponentu, ako je to u vašich elektrických spotrebičov. Výsledok je podobný účinku chôdze naboso a priameho kontaktu so zemou. To je jeden z dôvodov, prečo ľudia po dni strávenom na pláži bosými nohami lepšie spia.

Vyskúšať v showroome

Princíp fungovania

Lokosana® funguje prostredníctvom bezprúdového pripojenia cez elektrickú zásuvku iba pomocou uzemňovacieho komponentu, ako je to u vašich elektrických spotrebičov. Nemáte priamy kontakt so striebornou tkaninou vo vnútri podložky, ktorá by vám inak mohla spôsobiť elektrostatický náboj. Lokosana® pokrýva tiež celú časť vášho tela. Biomagnety ďalej pomáhajú pri obnove rovnováhy zemského magnetického poľa, ktoré je často skreslené napriek tomu, že je pre ľudí životne dôležité.

Vhodné pre každú posteľ

Uzemňovaciu podložku je možné použiť v kombinácii s akoukoľvek posteľou, ale je ideálnym doplnkom systému zdravého spánku SAMINA, ktorý je tiež bez kovov  a je nevodivý. 

Bez riadneho spánku a vyhýbaniu sa toxínom a mikróbom, ktoré sa nachádzajú v posteliach väčšiny ľudí, je väčšina liečebných zákrokov, s ktorými sa pacienti stretávajú, oslabená. Považovala som za úplne nevyhnutné riešiť problémy s elektromagnetickými poľami, ktoré zhoršujú spánok, a zároveň som cítila potrebu vybaviť spálne ľudí netoxickými a bezpečnými produktami. Spánkový systém SAMINA má jedinečný dizajn a zloženie. Nechýbajú v ňom ani podložky Lokosana. Na vlastné oči som videla rozdiel, ktorý SAMINA dosiahla v zlepšovaní kvality života a zdravia mojich pacientov.

Dawn DesylviaPediatrička

Uzemňovacia podložka Lokosana® je súčasťou systému zdravého spánku SAMINA. Je položená na kaučukovom matraci a uzemnená cez zásuvku, pomocou bezprúdovej zástrčky. Tým je počas spánku zaručené uzemnenie tela. Použité biomagnety pritom vyrovnávajú pre nás ľudí dôležité, ale zväčša skreslené, magnetické pole Zeme.

Mám záujem

Vyskúšajte systém
zdravého spánku

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Kontaktujte nás alebo nás príďte pozrieť do nášho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Keď je spánok priorita budete sa ráno cítiť
oddýchnutý, omladený a svieži.

Spánkový systém

Tento výrobok je súčasťou systému zdravého spánku. SAMINA je navrhnutá vo vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k pätám pre dokonalú regeneráciu počas noci.

 

Viac

O zdravom spánku

Ako vyzerá spánok vo svojej najprirodzenejšej zdravej forme? Zistite viac a dostaňte sa späť do kontaktu s Vašim vrodeným rytmom spánku a bdenia.

 

Viac