Krycie podložky

Klímu regulujúce podložky z ovčej strižnej vlny s vysokou schopnosťou absorbcie vlhkosti a samočistiacimi účinkami.

Regulujú klímu a čistia

Podložka je plnená 100 % organickou panenskou ovčou vlnou, ktorá má schopnosť absorbovať vysoký stupeň vlhkosti a má tiež samočistiace vlastnosti. Suché teplo umožňuje príjemný spánok, pôsobí protireumaticky a ničí živnú pôdu pre roztoče prachu z domácnosti, ktoré vyvolávajú alergie.

Vyskúšať v showroome

Milujem svoju posteľ SAMINA! Po vyskúšaní nespočetných matracov som si vybrala SAMINU kvôli organickým materiálom a podpornej štruktúre, ktorá prináša optimálny spánok bez vystavenia akýmkoľvek toxínom. Posteľ SAMINA považujem za nevyhnutnú súčasť prevencie proti chronickým zdravotným problémom a optimalizáciu energie cez deň.

Doni Wilson, NDLekárka, profesionálna pôrodná asistentka, klinická odborníčka na výživu, autorka knihy „The Natural Insomnia Solution“

Vyskúšajte systém
zdravého spánku

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Kontaktujte nás alebo nás príďte pozrieť do nášho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Keď je spánok priorita budete sa ráno cítiť
oddýchnutý, omladený a svieži.

Spánkový systém

Tento výrobok je súčasťou systému zdravého spánku. SAMINA je navrhnutá vo vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k pätám pre dokonalú regeneráciu počas noci.

 

Viac

O zdravom spánku

Ako vyzerá spánok vo svojej najprirodzenejšej zdravej forme? Zistite viac a dostaňte sa späť do kontaktu s Vašim vrodeným rytmom spánku a bdenia.

 

Viac