Lamelový rošt

Voľne pružiaci lamelový rošt vytvára optimálnu podporu  driekovej chrbtice a zmierňuje tlak na medzistavcové platničky a svaly.

Viac o lamelovom rošte

Podopiera a odľahčuje

Táto patentovaná konštrukcia vytvára ideálnu oporu pre chrbticu a zmierňuje tlak na medzistavcové platničky a svaly, ktoré predchádzajú tlakovým bodom, kôrnateniu svalov a poruchám krvného obehu. Štúdie ukazujú, že najlepším spôsobom ako uvoľniť svaly a podporiť chrbát, je mať chrbticu v ľahu v rovnakej polohe ako v stoji. Ortopedicky správna základňa spánku preto musí byť predovšetkým flexibilná. Spinálne lamely SAMINA pozostávajú z 90 nelepených – a teda úplne mobilných – latiek. Sú voľne zavesené a v dvoch vrstvách; a nainštalované tak, že tlak medzi telom a základňou je dokonale vyvážený, chrbtica je podopretá, telá stavcov sú jemne natiahnuté a bez tlaku.

Vyskúšať v showroome

SAMINA môže účinne zmierniť alebo odstrániť bolesti chrbta súvisiace s nedostatočnou oporou v posteli.

Patentovaný systém lamiel sleduje obrysy vašej chrbtice a podporuje jej prirodzený tvar po celú noc. Keď umiestňujeme svoje telo počas spánku do neprirodzených polôh, cítime dôsledky aj počas dňa. Posteľ bez dobrej opory chrbta môže v skutočnosti spôsobovať problémy aj tam, kde žiadne neboli. V priemere strávite v posteli asi 7 až 9 hodín v noci, čo môže predstavovať dlhodobý stres na vašom chrbte.

Ručne vyrábané posteľné systémy SAMINA pomáhajú ľuďom s bolesťami chrbta, po úrazoch a nehodách a tiež sú užitočné pri bežnom strese z dlhého sedenia na kancelárskej stoličke, státia, chôdze a účinkov starnutia, ktoré pociťujeme všetci.

Nedávno som začal používať svoje produkty SAMINA. Zamiloval som sa do postele hneď, ako som si na ňu prvýkrát ľahol. Aj keď je to veľká investícia, moje spánkové skóre sa dramaticky zvýšilo a znížila sa aj bolesť chrbta. Momentálne spávam 7 nocí v týždni bez nepokojného spánku, zatiaľ čo predtým som sa bežne budil aj na 30-90 minút. Úžasné!

Christian Tucker, MDSrdcový anestéziológ, klinika Cleveland (OH)

Vyskúšajte systém
zdravého spánku

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Kontaktujte nás alebo nás príďte pozrieť do nášho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Keď je spánok priorita budete sa ráno cítiť
oddýchnutý, omladený a svieži.

Spánkový systém

Tento výrobok je súčasťou systému zdravého spánku. SAMINA je navrhnutá vo vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k pätám pre dokonalú regeneráciu počas noci.

 

Viac

O zdravom spánku

Ako vyzerá spánok vo svojej najprirodzenejšej zdravej forme? Zistite viac a dostaňte sa späť do kontaktu s Vašim vrodeným rytmom spánku a bdenia.

 

Viac